Du är välkommen att kontakta oss vid eventuella frågor. 

Telefon växel: 0415-148 80 | E-post välj direktkontakt


Besöksadress: 

Abicon I Hörby AB 

Sallerup 2120 

SE-242 91 Hörby


Koordinater

N55°48'31" E13°43'42"


DIREKTKONTAKT

Magnus Svensson  

VD

0415-148 81

magnus@abicon.se


Håkan Hellberg 

Försäljare

0415-399 413

hakan@abicon.se


Ketty Nilsson

Operativ Chef, COO

072-5197684

ketty@abicon.se


 

Markus Eriksson

Försäljare

0415-148 83

markus@abicon.se


 
 

Joakim Mårtensson

Konstruktör

0415-399 400

joakim@abicon.se


Mathias Raudszus

Utvecklare


mathias@abicon.se


Niklas Pettersson

Support/Konstruktion el 

0415-399 403

niklas@abicon.se


Robin Dehlin 

Beredning


robin@abicon.se


Georg Kristensson

Arbetsledare

0415-399 406

georg@abicon.se

Magnus Samuelsson 

Konstruktör

0415-399 401

samuelsson@abicon.se


Hanne Carlsson 

CAD-Assistent


hanne@abicon.se


Matilda Nilsson

Fordonshantering,  reservdelar och support

0415-399 408

matilda@abicon.se

 

Caroline Persson

Inköpsansvarig

0415-148 82

caroline@abicon.se


Karolin Madsen 

Logistik

0415-399 405

karolin.madsen@abicon.se

Thomas Karlström

Konstruktör

0415-148 84

thomas@abicon.se


 

  0415-148 80   |   Sallerup 2120, 242 91 Hörby