Du är välkommen att kontakta oss vid eventuella frågor. 

Telefon växel: 0415-148 80 | E-post välj direktkontakt


Besöksadress: 

Abicon I Hörby AB 

Sallerup 2120 

SE-242 91 Hörby


Koordinater

N55°48'31" E13°43'42"


DIREKTKONTAKT

Magnus Svensson  

VD


0415-148 81

magnus@abicon.se


Håkan Hellberg 

Platschef


0415-399 413

hakan@abicon.se

 
 

Markus Eriksson

Myndighetsfordon


0415-148 83

markus@abicon.se

 
 

Hans-Eve Jönsson

Civila fordon

 

0415-399 407

hans-eve@abicon.se


 

Joakim Mårtensson

Konstruktör


0415-399 400

joakim@abicon.se

Magnus Samuelsson 

Konstruktör


0415-399 401

samuelsson@abicon.se

Thomas Karlström

Konstruktör


0415-148 84

thomas@abicon.se

Niklas Pettersson

Support/Konstruktion el 


0415-399 403

niklas@abicon.se

Robin Dehlin 

Beredning



robin@abicon.se

Georg Kristensson

Arbetsledare


0415-399 406

georg@abicon.se

Mathias Raudszus

CAD-assistent



mathias@abicon.se

Caroline Persson

Inköpsansvarig


0415-148 82

caroline@abicon.se

Lina Cervin 

Arbetsledare


0415-399 415

lina@abicon.se

Hanne Carlsson 

CAD-assistent



hanne@abicon.se

Matilda Nilsson

Fordonshantering,  reservdelar och support


0415-399 408

matilda@abicon.se

Karolin Madsen 

Logistik


0415-399 405

karolin.madsen@abicon.se

 
 

  0415-148 80   |   Sallerup 2120, 242 91 Hörby